Ręcznie robione naturalne świece sojowe

Ręcznie robione naturalne świece sojowe

W MayaBoo uwielbiamy odkrywać nowe zapachy i aromaty. Staramy się cały czas poszukiwać nowych produktów, które będą spełniać nasze oczekiwania i oferować piękne i przede wszystkim naturalne kompozycje zapachowe.

W naszych poszukiwaniach nowych zapachów szczęśliwe trafiliśmy na Sojową Manufakturę. To mała, lokalna manufaktura, która zajmuje się produkcją wyjątkowych świec sojowych.

Dlaczego świece od Sojowej Manufaktury zwróciły naszą uwagę? Powodów jest kilka.

Przede wszystkim jak na manufakturę przystało, wszystkie świece od Sojowej Manufaktury wykonane są ręcznie. W ten sposób każdy produkt jest wyjątkowy i odznacza się najwyższym standardem wykonania.

Czym jednak byłby nawet najbardziej misternie wykonane świece zapachowe, gdyby nie ich zapach? Cechą wyróżniającą świece od Sojowej Manufaktury są wyjątkowe kompozycje zapachowe. Manufaktura specjalizuje się w produkcji słodkich aromatów, które przywołują na myśl najbardziej popularne desery.

Przy wyborze świec zawsze kierujemy się także ich składem. To z jakich składników wykonane są świece zapachowe ma wielkie znaczenie. Nikt z nas nie chce w końcu wdychać substancji chemicznych nieznanego pochodzenia.

Ręcznie robione naturalne świece sojowe

Świece z Sojowej Manufaktury wykonane są z naturalnego w 100% wosku sojowego, który posiada kilka szczególnych właściwości:

  • nie zawiera syntetycznych dodatków, przez co świece są bezpieczne - przy spalaniu nie wdychamy toksycznych substancji
  • brak kopcenia
  • wosk sojowy jest w pełni biodegradowalny
  • dłuższy czas palenia w porównaniu do świec parafinowych - w przypadku świec 150g jest to ok. 40 godzin palenia.

Drugim składnikiem są olejki zapachowe, dzięki którym świece mogą nabierać pięknych zapachów. Każda świeca ma gramaturę 150g. Posiada bawełniany knot, zapewniający bezpieczne, równomierne spalanie.

Warto także dodać, że świece pakowane są w ładne, ekologiczne woreczki, dlatego idealnie sprawdzą się jako pomysł na prezent.

Sojowa Manufaktura to wreszcie lokalny producent naturalnych świec sojowych i tym bardziej jest nam miło, że możemy zaoferować Wam nasz, lokalny produkt. Zapraszamy do poznania pierwszych zapachów z Sojowej Manufaktury w ofercie MayaBoo! To najlepsze ręcznie robione naturalne świece sojowe jakie możecie znaleźć w Poznaniu!

Dodatkowo, przy zakupie dowolnej świecy od Sojowej Manufaktury z naszej oferty, otrzymasz prezent w postaci samplera o innym zapachu!

Może zainteresują Cię inne wpisy z tej kategorii?

Polecamy!