Rodzaje zapachów Yankee Candle

Yankee Candle są z pewnością najpopularniejszymi świecami zapachowymi na całym świecie.

Niezwykłe połączenia zapachów, cudne opakowania oraz ich wysoka jakość z łatwością podbiły serce każdego, kto choć raz miał z nimi styczność.

Rozróżniamy kilka serii zapachowych Yankee Candle:

- świąteczne

- świeże

- owocowe

- kwiatowe

- jedzenie i przyprawy

Firma Yankee Candle nieustannie rozwija swoja ofertę, tworząc wiele fascynujących aromatów. Z roku na rok wybór pięknych zapachów staje się coraz większy.

Yankee Candle oferuje aktualnie ponad 150 różnych zapachów. To prawdziwy zapachowy zawrót głowy. Jesteśmy przekonane, że każdy znajdzie coś z tego wachlarza zapachów dla siebie. A jak rozpoznać, z jakiej serii jest dany zapach? Na wszystkich świecach marki Yankee Candle na naklejce w prawym dolnym rogu znajdziesz złoty znaczek, na którym jest podana linia zapachowa.

Yankee Candle cztery razy w roku wypuszcza także limitowane, krótkie serie zapachów. Zazwyczaj nawiązują one do pory roku, w której się ukazują. podstawowych zapachów firma cztery razy w roku wypuszcza sezonowe lub limitowane zapachy, które pojawiają się i znikają.

Świece Yankee Candle wyróżniają się swoją formą. Możemy je kupić w słojach, o różnych wielkościach. Dzielimy je na:

  • duże słoje - długość palenia: 100 – 150 godzin, średnio 130 godzin, waga: 623 g: wysokość słoja: 17,5 cm
  • średnie słoje: długość palenia: 65 – 90 godzin, średnio 80 godzin, waga: 411 g: wysokość słoja: 13 cm
  • małe słoje: długość palenia: 25 – 40 godzin, średnio 30 godzin, waga wosku: 104 g: wysokość słoja: 8,5 cm

Zapraszamy do naszej kategorii produktów Yankee Candle, w której znajdziecie różnego rodzaju świece: od małych samplerów, po najpopularniejsze, duże świece w słoju, a także woski, zapachy samochodowe, czy kominki.

Może zainteresują Cię inne wpisy z tej kategorii?

Polecamy!