Wyjątkowa promocja na zapachy Yankee Candle

Wyjątkowa promocja na zapachy Yankee Candle

Yankee Candle to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów świec i wosków zapachowych na świecie. Paleta zapachów Yankee Candle jest tak szeroka i różnorodna, że każda osoba, która lubi otaczać się pięknymi zapachami, z pewnością znajdziecie w niej coś dla siebie.

Tak wiele różnych zapachów do wyboru może stanowić pewien problem. Zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz poznawać i używać świec zapachowych i wosków. Na który zapach się zdecydować? Który zapach będzie mi odpowiadał? To tylko dwa z wielu pytań, które często stawiają sobie kupujący.

Jednym z najlepszych sposobów, aby wypróbować kilka zapachów w poszukiwaniu tego ulubionego jest zakupienie kilku mniejszych świec, tzw. samplerów. Sampler Yankee Candle choć mały, to wystarczy na mniej więcej 15 godzin palenia. To zdecydowanie wystarczający czas, aby przekonać się, czy wybrany zapach nam odpowiada.

Bardzo przystępna cena sprawia, że samplery Yankee Candle pozwolą Ci eksperymentować i poznać wiele zapachów bez nadwyrężania budżetu.

Równie ekonomiczną opcją są woski Yankee Candle, które mają taką samą gamę zapachową co świece. Oczywiście woski wymagają użycia kominka i nie w każdym miejscu możemy ich użyć. Ale do domowych eksperymentów ze światem zapachów sprawdzą się idealnie.

A teraz, aż do 23 kwietnia włącznie, w ramach naszej promocji masz jeszcze jedną świetną okazję, aby wypróbować nowe zapachy Yankee Candle. Przy zakupie dowolnej dużej świecy Yankee Candle, otrzymasz od nas w prezencie dwa losowo wybrane woski gratis :)

Duże świece w słoiku Yankee Candle to najbardziej rozpoznawalny i ceniony wśród klientek produkt Yankee Candle. Duże świece mają gramaturę 623 gramów i starczają na ponad 150 godzin palenia. W naszej ofercie zapachów Yankee Candle znajdziesz wiele ciekawych propozycji dużych świec - sprawdź.

Z kolei woski Yankee Candle spokojnie wystarczą na kolejne 8 godzin odkrywania nowych zapachów. Wielką zaletą wosków jest także to, że to Ty decydujesz o intensywności zapachu, ponieważ możesz odłamać i użyć w kominku dowolnej wielkości kawałek wosku. Mało tego, możesz użyć wielu wosków na raz i komponować swoje własne, unikalne zapachy.

Zajrzyj do naszych świec Yankee Candle i wybierz swój ulubiony zapach już teraz! Promocja na zapachy Yankee Candle trwa tylko do 23 kwietnia!

Może zainteresują Cię inne wpisy z tej kategorii?

Polecamy!