Yankee Candle wosk jak używać?

Yankee Candle wosk jak używać?

Yankee Candle wosk jak używać? To często zadawane pytanie przez nasze klientki. W tym wpisie wyjaśniamy krok po kroku w jaki sposób najlepiej korzystać z wosków Yankee Candle.

W pierwszej kolejności, aby w ogóle móc korzystać z wosków Yankee Candle, potrzebny Ci będzie kominek Yankee Candle, w którym na górze – w miseczce, umieścisz wosk :).

Na dole w kominku kładziemy bezzapachowy tealight.

Na szczęście w naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych kominków, które nie tylko będą ci służyć jako źródło zapachu, ale mogą także stanowić piękną dekorację. Jeżeli masz już kominek, to możemy przejść dalej.

O ile wybór kominka to sprawa raczej prosta, to z pewnością najciekawszym i najtrudniejszym etapem jest wybór zapachu wosku. Dlaczego najtrudniejszym? Otóż gama zapachowa wosków Yankee Candle jest tak ogromna, że nie sposób łatwo wybrać swój ulubiony zapach. Zachęcamy do testowania różnych zapachów i kombinacji.

Gdy już zdecydowaliśmy się na jakiś konkretny zapach, przechodzimy do faktycznego rozpalenia komika i otoczenia się wybranym zapachem.

Yankee Candle wosk jak używać?

Gdy już jesteś wyposażona w Yankee Candle wosk oraz kominek, możemy przejść do sedna tematu.

Krok pierwszy

- odłamujemy kawałek tarty. Jeden wosk wystarczy nam na wielokrotne palenie. Lubisz eksperymentować z zapachami? - możesz bez problemów połączyć kilka zapachów tart.

Krok drugi

- wielkość odłamanego kawałka tarty należy dobrać tak, aby jego objętość nie była większa niż objętość ,,miseczki" naszego kominka. W przeciwnym wypadku po roztopieniu wosk będzie spływał po bokach kominka.

Krok trzeci

- na spód kominka wkładamy bezzapachowy podgrzewacz i odpalamy go. W naszej ofercie zawsze znajdziesz klasyczne podgrzewacze w bardzo korzystnych cenach.

Krok czwarty

- po kilku chwilach Yankee Candle wosk zacznie się topić i uwalniać swój aromat. Po kilku minutach Yankee Candle wosk roztopi się jeszcze bardziej uwalniając przy tym swoją niesamowitą kompozycję zapachów.

Krok piąty

- Yankee Candle wosk pozostaje w stanie płynnym jeszcze przez jakiś czas po zgaszeniu podgrzewacza. Po pewnym czasie zastyga. Po zastygnięciu wosku można go śmiało wyciągnąć podważając go lekko czymś ostrym, bądź można cały kominek włożyć na kilkanaście minut do zamrażarki, gdzie pod wpływem zimna wosk sam ,,odskoczy".

Tak wyciągnięty wosk można z powrotem zapakować do woreczka i użyć go ponownie! I za to każdy Yankee Candle wosk lubimy najbardziej. To produkt, który możesz użyć więcej razy, w przeciwieństwie do innych produktów zapachowych.

Miłego testowania zapachów Yankee Candle!

Ps. Dwa woski możesz otrzymać od nas w prezencie - wystarczy, że kupisz dowolną dużą świecę Yankee Candle. Promocja trwa do 8 marca :)

Może zainteresują Cię inne wpisy z tej kategorii?

Polecamy!