Złota biżuteria, srebrna biżuteria oraz biżuteria ze stali w MayaBoo!

Sercem naszego butiku jest biżuteria damska. W MayaBoo specjalizujemy się w biżuterii ze złota i srebra, a wszystkie nasze wyroby są badane przez Urząd probierczy, dzięki czemu masz gwarancję jakości. Przy każdym wyrobie znajdziesz także metkę, a każdą biżuterię otrzymasz pięknie zapakowaną.

Choć złota i srebrna biżuteria damska w MayaBoo jest najliczniejsza, wcale nie zapominamy o kobietach, które preferują inny typ biżuterii! W naszym butiku znajdziesz także wyroby ze stali chirurgicznej. Biżuteria ze stali chirurgicznej jest bardzo modna i może w pełni konkurować z wyrobami ze złota i srebra.

Biżuteria wykonana ze stali szlachetnej 316 l konkuruje swoimi zaletami z biżuterią srebrną i pozłacaną. Nie wymaga szczególnego traktowania, w przeciwieństwie do biżuterii złotej i srebrnej. Nie trzeba jej polerować, nie śniedzieje.

Biżuteria to nieodłączny element naszego codziennego ubioru. Niezależnie od tego, czy idziemy do pracy, na zajęcia, czy na zakupy, zakładamy biżuterię. Trudno sobie wyobrazić kompletną kreację na imprezę bez biżuterii prawda?

Na każdą okazję

W naszym butiku znajdziesz biżuterię na każdą okazję i na każdą kieszeń. Znajdzie się u nas i biżuteria dla mamy i biżuteria dla dziewczynki. Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś pięknego dla siebie. Wśród naszej biżuterii są np. medaliki, krzyżyki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki, wisiorki, bransoletki, czy klipsy i łańcuszki. Prawda, że jest w czym wybierać? Biżuteria zawsze była dla nas ważna, dlatego staramy się, aby do naszego butiku trafiały tylko wyjątkowe przedmioty.

Naturalnie odrębną kategorię stanowi biżuteria ślubna: kolczyki, wisiorki, naszyjniki, obrączki oraz pierścionki zaręczynowe. Te elementy biżuterii ślubnej również możecie znaleźć w naszym butiku. Jeśli szukasz wyjątkowej biżuterii ślubnej nie zwlekaj i zajrzyj na nasze półki :)

Złota i srebrna biżuteria damska w MayaBoo może także zostać spersonalizowana. Jak? Oferujemy możliwość grawerowania naszej biżuterii. Cena jednego symbolu wynosi 3,85 zł (litera/cyfra/znak). Kwota za grawer naliczana jest wg zamówienia indywidualnie, zależnie od ilości znaków. Czas realizacji zamówień z grawerunkiem wydłużony jest o wykonanie grawerunku, nie więcej jednak niż 7 dni roboczych dodatkowo:)

Złota i srebrna biżuteria damska w MayaBoo czeka na Ciebie!