Woski zapachowe Yankee Candle

Woski zapachowe Yankee Candle to prosty sposób, aby twoje wnętrza nabrały cudownego klimatu i pachniały dokładnie tak, jak masz ochotę. Woski są doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które nie lubią otwartego ognia, z jakim mamy do czynienia w przypadku świec zapachowych. Jednak największym atutem wosków zapachowych jest to, że po po ostygnięciu wracają do pierwotnej formy, co oznacza, że możemy używać je wielokrotnie, aż do momentu, w którym wosk straci swój zapach. Znajdź swój ulubiony zapach wśród bogatej oferty wosków na Maya Boo!

Woski zapachowe od Yankee Candle

Woski zapachowe Yankee Candle to wyjątkowy, stworzony w 100% z naturalnych składników produkt, dzięki któremu możesz stworzyć w domu dowolny klimat i nastrój. O ile świecę Yankee Candle kupujemy, rozpakowujemy i jest gotowa do użycia, to w przypadku wosków, do ich użycia będziemy potrzebować kominek, w którym umieścimy wosk, a następnie podgrzejemy go za pomocą tealighta.

Kominki do wosków mogą przyjmować bardzo różne kształty. Najpopularniejsze są kominki minimalistyczne, które pasują do wielu aranżacji. W naszej ofercie znajdziesz różne kominki, dlatego jeśli nie posiadasz jeszcze kominka do wosku, to zapraszamy do poznania naszej oferty.

Gdy rozpalimy już podgrzewacz w kominku i wosk zacznie się rozpuszczać, równocześnie rozpocznie uwalnianie swoich aromatów. Z czasem cały wosk się rozpuści i będzie miał płynną postać, dlatego pamiętaj, aby postawić kominek z dala od dzieci i zwierząt. Gdy wosk przestanie wydzielać zapach możesz usunąć go z kominka na dwa sposoby.

Pierwszy sposób „na gorąco” polega na tym, żeby wylać jeszcze ciepły, płynny wosk na przykład do miski z zimną wodą. Gdy zastygnie, możemy go wyjąć i schować do następnego użycia. Drugi sposób „na zimno” polega z kolei na tym, że czekamy aż wosk zastygnie, a następnie podważamy go delikatnie. Zastygnięty wosk możesz także włożyć razem z kominkiem do zamrażarki na ok.10 minut. Po tym czasie wosk sam powinien odejść od miseczki kominka.

Alternatywa dla świec

Woski zapachowe Yankee Candle to także świetna alternatywa dla tradycyjnych świeczek zapachowych i podgrzewaczy. Dlaczego? Ponieważ za niewielkie pieniądze pozwala nam testować, sprawdzać i łączyć różne zapachy. Kupienie wielu różnych zapachów wosków i znalezienie swojego ulubionego nie stanowi żadnego problemu. Kupowanie świec zapachowych w celach testowania zapachów, to już większy wydatek.

Woski zapachowe Yankee Candle są kruche, dzięki czemu bez problemu możemy wybierać jaką ilość wosku chcemy użyć. Dzięki temu możemy podczas jednego użycia połączyć w miseczce kilka zapachów. Pozwala nam to także regulować intensywność powstającego zapachu.

Woski do kominków Yankee Candle

Woski zapachowe do kominków Yankee Candle mogą mieć różne kształty. Najczęściej są to tarty, jednak wśród wosków znajdziemy także kosteczki, tabliczki lub pastylki. Niezależnie od jego kształtu, do użycia wosku zapachowego zawsze potrzebny jest kominek.

Yankee Candle stosuje do produkcji swoich wosków zapachowych wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego.

Do produkcji wosków zapachowych można stosować woski pochodzenia zwierzęcego (np. wosk pszczeli) lub woski roślinne (np. woski sojowe). Każdy rodzaj wosku wymaga specjalnej obróbki, podczas której wosk nasyca się określonym zapachem. Aromaty w woskach zapachowych pochodzą z olejków zapachowych oraz naturalnych olejków eterycznych.

To te same olejki eteryczne, które stosuje się np. do robienia naparek. Właśnie dlatego są to produkty w całości naturalne i mogą mieć działania prozdrowotne. Olejki eteryczne pozyskuje się z łodyg lub nasion roślin oleistych. Woski zapachowe mogą być nasączone aromatami różnych olejków, dzięki czemu mogą być niezwykle zróżnicowane.

Dlaczego woski zapachowe cieszą się taką popularnością?

Woski zapachowe cieszą się wielką popularnością i zazwyczaj wielu klientów, którzy dotychczas korzystali ze świec zapachowych, po pierwszym rozpaleniu kominka, zakochują się w woskach.

Woski zapachowe są tańsze od świec zapachowych, a przy tym bardzo wydajne. Ze względu na dużą ilość olejków zapachowych, możemy ich używać wielokrotnie.

Ponieważ wosk zapachowy nie jest narażony na bezpośrednie działanie ognia, a jedynie jest stopniowo podgrzewany, dzięki czemu bardzo długo uwalnia swój aromat.

Woski zapachowe do kominka są także bezpieczniejsze od świec. Nie mamy tutaj otwartego ognia, a kominek możemy ustawić w bardziej bezpiecznym miejscu niż świecę, poza zasięgiem dzieci, czy zwierząt. Sam kominek do podgrzewania wosku może być prawdziwą ozdobą i dekoracją w twoim domu.

Na koniec, woski zapachowe to po prostu świetny sposób na przyjemny zapach w twoim otoczeniu.

Sprawdź nasze woski zapachowe Yankee Candle i odkryj swój ulubiony zapach.