Kieliszki

Kieliszki w ofercie MayaBoo, to nie tylko kieliszki do wódki, ale także kieliszki do espresso, choć o wiele częściej używa się nazwy szklanki do espresso lub szklaneczki do espresso. Z naszych kieliszków możesz spokojnie pić oba te trunki. Dodatkowo w MayaBoo znajdziesz wyjątkowe kieliszki wykonane z soli himalajskiej. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kieliszki do wódki na najbliższą imprezę lub kieliszki do espresso, aby cieszyć się wyjątkowo podaną kawą każdego dnia:

Kieliszki do wódki

Standardowe kieliszki do wódki mają pojemność pomiędzy 25 a 50 ml. Czasami możemy się spotkać z opinią, że także kieliszki o pojemności 60 ml można zaliczyć do klasycznych kieliszków do wódki. Jednak to tak naprawdę to klasyczna “pięćdziesiątka”, a następnie dopiero “setka” zaliczają się do kanonu pojemności dla kieliszków do wódki.

Kieliszki do wódki naturalnie mogą mieć także wiele innych, zupełnie niestandardowych pojemności i oczywiście nie ma w tym nic złego. Każdy przecież na imprezie może skorzystać z kieliszka do wódki o takiej pojemności, jaką uważa za słuszną.

Kieliszki do wódki mogą przybierać nie tylko różne pojemności, ale także wiele różnych kształtów. Kieliszki do wódki mogą posiadać nóżkę lub mogą mieć płaskie dno. Przyjmuje się, że kieliszki do wódki czystej nie powinny mieć nóżki, a kieliszki z nóżką służą do polewania kolorowej wódki. Ale tak naprawdę w tej kwestii jest to sprawa gustu. W końcu nic się nie stanie, jeśli preferujesz inny rodzaj kieliszków.

Kieliszki w ofercie MayaBoo

Kieliszki do wódki w naszej ofercie to niezwykła różnorodność kształtów i wzorów oraz jak zawsze najwyższa jakość wykończenia. Sięgamy tylko po produkty, które gwarantują pełne zadowolenie klienta. Wśród naszych modeli z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Posiadamy zarówno kieliszki na płaskim dnie, jak i kieliszki na nóżce, zarówno o pojemności 50 ml, jak i 60 ml. Bez problemu znajdziesz taki, który będzie pasował do reszty Twojej zastawy.

W naszej ofercie znajdują się także wyjątkowe kieliszki wyrabiane z soli himalajskiej!

Naturalne kieliszki wykonane zostały z różowej soli himalajskiej, dodają więc smak soli trunkom wlewanym do kieliszka. Polecamy używanie kieliszków szczególnie z Tequilą.

Kieliszki po użyciu należy opłukać pod wodą i wytrzeć do sucha. Kieliszki do wódki wykonane są z soli, tak więc pamiętaj, aby przechowywać je w suchym i chłodnym miejscu. I pamiętaj, aby nie zostawiać w nich napojów i zawsze przed odstawieniem wytrzeć do sucha. W ten sposób te wyjątkowe kieliszki do tequili będą ci służyć o wiele dłużej.

Szklaneczki do espresso

Kieliszki do wódki wykonane z grubego szkła możesz także stosować jako szklanki do espresso lub raczej szklaneczki do espresso, w końcu ich pojemność, to maksymalnie 60 ml.

Szklanki do espresso wykonane z grubego szkła sprawiają, że tak podane espresso nabiera jeszcze bardziej wyjątkowego smaku. Dodatkowo szklanki do espresso z grubego szkła są o wiele bardziej odporne na uszkodzenia niż filiżanki.

Dla mnie największym problemem związanym z porcelanowymi naczyniami do kawy jest to, że często zdarza mi się nimi uderzyć niechcący o zlew podczas mycia. Niestety bardzo często prowadzi to do wyszczerbienia mojego ulubionego naczynia.

Szklaneczki do espresso ze szkła eliminują ten problem i generalnie są o wiele mniej podatne na zbicie. Jeśli lubisz czasem wypić espresso, a nie miałaś jeszcze okazji, wypróbuj szklanki do espresso z grubego szkła. Będziesz pozytywnie zaskoczona smakiem swojej codziennej kawy.

Sprawdź, czy aktualnie w naszej ofercie posiadamy szklaneczki do espresso oraz rozejrzyj się wśród naszych kieliszków do wódki.