Yankee Candle

W ofercie MayaBoo znajdziesz wszystkie najpopularniejsze produkty marki Yankee Candle. Oferujemy zarówno świece Yanke Candle, jak i Yankee Candle woski. Marka Yankee Candle produkuje świece na każdą okazję. Ich zapach może przenieść cię w dowolną krainę. Jednak najbardziej kultowymi produktami Yankee Candle są specjalne edycje świec, wosków, czy olejków zapachowych podkreślające klimat świąt. Trudno się jednak temu dziwić, gdy poznamy genezę marki.

Pomysł na świece Yankee Candle narodził się w 1969 r. przy okazji Świąt Bożego Narodzenia w South Hadley, w stanie Massachusetts. Niestety nieżyjący już Mike Kittredge stworzył dla swojej mamy własnoręcznie wykonaną świece i podarował ją jej na Boże Narodzenie. W krótkim czasie sąsiedzi mamy zaczęli wyrażać zainteresowanie takimi świecami, więc Mike postanowił kontynuować tworzenie świec. Jego świecie szybko stały się hitem, a firma zaczęła gwałtownie się rozwijać. Mike nazwał ją właśnie Yankee Candle.

Jego firma od początku postawiła sobie za misję to, aby zapach, który wytwarzają produkty, zawsze kojarzył się z cudownymi chwilami i wprowadzał wyjątkową atmosferę. Tak, aby każdy dzień w roku mógł stać się świętem.

Czy to się udało? Zdecydowanie tak. Produkty marki Yankee Candle to niekwestionowany lider na rynku świec i wosków zapachowych. Dziś Yankee Candle jest najbardziej znanym producentem świec zapachowych na świecie. Firma jest obecna w 50 krajach, a w samych Stanach Zjednoczonych ma ponad 55 tysięcy sklepów. Firma Yankee Candle w swojej ofercie posiada ponad 150 zapachów…

Yankee Candle świece

Skąd tak wielki sukces firmy, która zaczynała w garażu? Zadecydowała o tym przede wszystkim wysoka jakość świec i wosków. Od chwili zapalenia aż do całkowitego wypalenia świece Yankee Candle dają piękny, trwały i aromatyczny zapach.

Warto także podkreślić, że Yankee Candle świece zawierają w sobie dużą ilość olejków aromatycznych i naturalnych ekstraktów. Dzięki temu zapach we wnętrzu utrzymuje się długo i jest bardzo pełny.

Produkty Yankee Candle posiadają ogromną ilość esencji zapachowych, dzięki czemu możemy we wnętrzu wytworzyć dokładnie taką atmosferę, na jaką mamy ochotę. Czy to relaksującą, świąteczną, czy odświeżającą.

Niezależnie od tego, czy sprawisz prezent w postaci Yankee Candle świece, czy Yankee Candle woski, obdarowana osoba będzie zachwycona. Jeśli nie wiesz, co kupić siostrze, mamie, przyjaciółce, czy koleżance, postaw na produkty Yankee Candle.

Yankee Candle świece są wyjątkowe

Bardzo trafionym pomysłem marki Yankee Candle było wykorzystanie szklanych pojemników dla swoich produktów. Świece, czy woski Yankee Candle możemy nabyć w szklanych słojach, czy samplerach, które następnie możemy wykorzystać w dowolnym innym celu.

Szklane pojemniki są bardzo ozdobne i mogą być także elementem bardzo dekoracyjnym. Co również fajne, świece i woski Yankee Candle możemy nabyć w różnej wielkości. To bardzo wygodne, zwłaszcza gdy chcemy przetestować jakiś nowy, nieznany zapach.

Yankee Candle oprócz świec tematycznych i okolicznościowych, oferuje również specjalną kolekcję produktów Elevation. Seria Elevation wyróżnia się eleganckim designem i kilkoma knotami. Dzięki większej ilości knotów świece wypalają się równomiernie. Podobnie, jak w przypadku pozostałych produktów Yankee Candle, świece Elevation także możemy zakupić w 3 rozmiarach.