Świeczki urodzinowe

Świeczki urodzinowe to niezbędny element urodzin każdego dziecka. Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe, to z pewnością zamawiasz gotowy tort lub samodzielnie go pieczesz. Niezależnie od tego potrzebne Ci będą świeczki na tort, które będą informować o wieku dziecka. W naszej ofercie znajdziesz różne świeczki urodzinowe na tort. Sprawdź w jaki sposób możesz ozdobić tort urodzinowy swojego dziecka.

Świeczki urodzinowe

Świeczki na tort to tradycja. Niezależnie od tego, czy kupisz gotowy tort u cukiernika, czy też upieczesz tort samodzielnie, a może nawet zwykłe ciasto, z braku czasu, to na torcie muszą pojawić się świeczki. W końcu obchodzący urodziny musi pomyśleć sobie życzenie, a następnie zdmuchnąć swoje świeczki urodzinowe.

Każde dziecko – i te młodsze i te starsze – po prostu uwielbiają zdmuchiwać świeczki urodzinowe na tort, dlatego nie zapomnij o nich przy następnych urodzinach.

Świeczki mogą mieć różne kształty i wzory. Bardzo popularne są świeczki na tort cyfry. Takie świeczki wystarczą dwie i pokazują dokładny wiek solenizanta. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby świeczek było trzy i każdemu życzymy, aby w zdrowiu właśnie takich trzycyfrowych urodzin doczekał!

Jednak świeczki na tort cyfry to nie jedyne rozwiązanie i w naszej opinii wcale nie najlepsze. Jeśli twoje dziecko ma kilka lat, to z pewnością sprawisz mu o wiele większą frajdę, jeśli zapalisz mu na torcie dokładnie tyle świeczek, ile ma lat. Pomyśl sobie, jeśli jesteś na przykład siedmiolatkiem, co sprawi ci większą radość? Zdmuchnięcie jednej świeczki w kształcie cyferki siedem, czy siedmiu kolorowych świeczek urodzinowych? Odpowiedź jest chyba oczywista!

Świeczki urodzinowe na tort

Świeczki na tort to bardzo tradycyjne rozwiązanie. Wiele osób decyduje się często na stosowanie zimnych ogni lub nawet rac. Takie rozwiązanie może i jest efektowne, ale w naszej opinii nie posiada takiego samego ducha jak świeczki. Nic nie zastąpi możliwości pomyślenia sobie życzenia i zdmuchnięcia wszystkich świeczek za jednym razem!

Poza tym czy odpalanie sztucznych ogni lub rac na torcie dla dzieci to zwyczajnie dobry pomysł? Jeśli zdecydujemy się na taki krok, będziemy musieli uważać na dzieci i gości, a po co zaprzątać sobie dodatkowo głowę podczas wielu innych obowiązków gospodarza urodzin.

Zapraszamy do zakupu naszych świeczek urodzinowych na tort. Udanej imprezy urodzinowej życzy zespół MayaBoo!