Świece Country Candle

W naszej ofercie pojawiły się nowe świece zapachowe marki Country Candle. Koniecznie musicie poznać szeroką ofertę wyjątkowych zapachów marki należącej do cenionej Kringle Candle, której właścicielem jest rodzina Kittredge. A to nazwisko niektórzy mogą kojarzyć – i słusznie – z nazwiskiem założyciela jednej z najbardziej znanych marek produkujących świece zapachowe na świecie, czyli Yankee Candle….

Yankee Candle słynie ze swoich wyjątkowych świec w słojach. To opakowanie zdecydowanie wyróżnia firmę na rynku. Założyciel firmy miał klarowną wizję dla serii produktów pod marką Yankee Candle i gdy postanowił po raz pierwszy poszerzyć ofertę swoich produktów, zdecydował się ją wypuścić pod inną nazwą. Podobnie jest ze świecami Country Candle. Jest to kolejny podmiot w uniwersum Yankee Candle, który dostarcza wysokiej jakości świece zapachowe. Świecie, które nie dość, że przepięknie pachną, to jak zwykle doskonale się prezentują.

Świece Country Candle powstały z myślą o wnętrzach o różnorodnej stylistyce, tak aby bez problemu można było dopasować je do wnętrz o różnych charakterach. Świece Country Candle w zależności od zapachu, mają zupełnie inną barwę. Bez problemu dopasujesz je do wnętrz klasycznych, czy minimalistycznych, jak i do stylizacji nowoczesnych lub artystycznych.

Naturalnie świece Country Candle wyróżniają się nie tylko ciekawymi barwami, ale przede wszystkim najwyższą jakością wykonania oraz wyłącznie naturalnym składem. Jeśli znasz świece Yankee Candle, to doskonale rozumiesz. To właśnie dzięki naturalnym składnikom świece zapachowe zawdzięczają swoje cudowne aromaty.

W ofercie zapachów Country Candle znajdziesz bardzo szeroki wybór nut. Zarówno orzeźwiających, słodkich, jak i gorzkich czy głębokich. Wśród nut zapachowych wykorzystanych do produkcji świec Country Candle znajdziesz takie aromaty jak jabłko, pomelo, melon, borówka, cytrusy, mięta, szałwia, kolendra, czy różne przyprawy korzenne.

Kilka najważniejszych informacji o świecach marki Country Candle:

  • świece Country Candle produkowane są w Stanach Zjednoczonych, w Bernardston, w stanie Massachusetts
  • świece Country Candle posiadają bardzo szeroką gamę zapachów i wiele różnych wersji kolorystycznych
  • produkty marki Country Candle to gwarancja najwyższej jakości znanej ze świec Yankee Candle

Gama produktów Country Candle

Jesteśmy przekonani, że wśród świec zapachowych Country Candle, każdy będzie w stanie znaleźć produkt, który będzie spełnieniem jego oczekiwań. Marka oferuje zarówno duże, jak i średnie, czy małe świece zapachowe, świeczki, samplery, a także woski.

Zapraszamy do poznania naszej oferty świec Country Candle. Ponieważ jest to nowa marka na naszych półkach, pełna oferta dostępna jest w naszym salonie stacjonarnym przy Promienistej 102 w Poznaniu, a w naszym sklepie internetowym powoli uzupełniamy ofertę o kolejne zapachy i wielkości. Odwiedzajcie nas na bieżąco.