Serwetki papierowe ozdobne

Serwetki papierowe ozdobne to niezbędny dodatek do pełnej dekoracji stołu. Dzięki papierowym serwetkom możesz przyozdobić stół na dowolną okazję. Serwetki papierowe pozwalają w prosty i tani sposób wprowadzić dowolne kolory i wzory do twojego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz serwetki papierowe z różnymi wzorami i nadrukami, jednokolorowe, a także serwetki papierowe ma specjalne okazje. Nasze serwetki papierowe nadają się także do zdobień techniką decoupage. Sprawdź nasze serwetki!

Serwetki papierowe ozdobne

Serwetki papierowe ozdobne będą nie tylko wspaniałą ozdobą stołu, która pomaga stworzyć wyjątkowy, uroczysty nastrój, ale doskonale nadają się do wykonywania zdobień techniką decoupage. Jeżeli chcesz tworzyć piękne przedmioty, których nie ma nikt inny, polecamy technikę decoupage i nasze serwetki papierowe ozdobne.

Decoupage, nazywany także po prostu dekupaż, to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na wcześniej przygotowaną powierzchnię jakiegoś przedmiotu wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Następnie serwetkę malujemy kilkoma warstwami lakieru, aby wtopiła się w przedmiot.

Nasze serwetki papierowe ozdobne świetnie sprawdzą się na różnych powierzchniach: ceramika, drewno, metal, plastik, szkło, świeca, tkanina. Co to oznacza? Że tak naprawdę ozdobić możesz dosłownie każdy przedmiot, jaki masz w domu. Techniką dekupażu możesz spokojnie ozdobić: wazony, kubki, szklanki, słoiki, pudełka na herbatę lub kawę, chusteczniki, skrzynki na klucze, skrzyneczki na wino, świeczniki, doniczki, ramki do zdjęć, albumy, talerze, pojemniki na przyprawy, mąkę, bułkę tartą, zegary, butelki, szkatułki, meble, bombki, dzbanki, klosze… Lista jest bardzo długa…a to przecież nie wszystkie przedmioty.

Nasze serwetki papierowe wykonane są w 100% z celulozy i bielone są bez dodatku chloru. Nadruk wykonany został barwnikami bezpiecznymi dla środowiska.

Serwetki papierowe na stół

Serwetki papierowe to jeden z tych elementów, których nie może zabraknąć na żadnym stole podczas przyjęcia.

Takie serwetki papierowe przede wszystkim pełnią rolę praktyczną. W razie potrzeby twoi goście będą mogli otrzeć usta lub całą twarz. A w przypadku potraw, które je się rękoma, będą mogli wytrzeć otłuszczone i brudne ręce. Wreszcie papierowe serwetki doskonale nadają się do wytarcia rozlanego napoju lub po prostu do rozłożenia na kolanach, aby zabezpieczyć się przed zabrudzeniem.

Naturalnie takie serwetki papierowe to również dekoracja stołu. Możesz kupić zwykle, jednobarwne serwetki, które świetnie nadają się na oficjalne przyjęcia lub papierowe serwetki z wzorami, aby nieco ożywić stół.

Takie piękne, kolorowe serwetki papierowe wystarczy położyć na stole, nie musimy martwić się o ich specjalne składanie. To właśnie ich wzór jest największą ozdobą i śmiało możemy go prezentować. Naturalnie jeśli posiadamy odpowiednie umiejętności, nic nie szkodzi na przeszkodzie, abyśmy złożyli serwetki w wybraną formę.

Serwetki ozdobne na specjalne okazje

Serwetki papierowe są także świetnym pomysłem na wiele różnych okazji. Możesz znaleźć specjalne serwetki na urodziny, święta, czy na dowolną inna okazję.

W MayaBoo znajdziesz nie tylko serwetki urodzinowe, ale także papierowe serwetki ozdobne na inne okazje. W ten sposób zadbasz nie tylko o niezbędny element nakrycia stołu, ale także o piękną ozdobę stołu.

Wszystkie nasze serwetki papierowe charakteryzują się nieszablonowymi wzorami i atrakcyjnym designem. Jeśli chcesz, aby twój stół się wyróżniał, gwarantujemy, że u nas znajdziesz serwetki, które sprostają temu zadaniu.

Papierowe serwetki ozdobne na stół to nie wszystko, co mamy do zaoferowania w tej kategorii. Znajdziesz tutaj także wyjątkowe i oryginalne chusteczki higieniczne, których nie kupisz w pierwszym lepszym kiosku lub żabce. Zapraszamy do przeglądania naszych serwetek!