Kubki na prezent

Kubki na prezent to jeden z wielu pomysłów, które możesz zrealizować w MayaBoo. W naszej ofercie znajdziesz przepiękne kubki na prezent oraz do codziennego użytku.

Kubki na prezent

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to kubek jest idealnym rozwiązaniem. Kubki na prezent są dobre na każdą okazję: na urodziny, na imieniny, na Dzień Matki, na Dzień Ojca, na Dzień Babci, na Dzień Dziadka, na parapetówkę… Kubek to po prostu prezent niezawodny i uniwersalny.

W końcu każdy z nas miał w swoim życiu ulubione kubki do kawy lub kubki do herbaty, po które sięgał każdego dnia, aż do tego jednego, w którym kubek się rozbił. To był nasz kubek. I nikogo innego. Jeśli sprawiasz bliskiej osobie kubek, który się jej spodoba, na pewno zawsze będzie o tobie pamiętać pijąc swój ulubiony napój w kubku od ciebie.

Niezależnie od tego, czy wpadłaś na ten pomysł przez przypadek, czy też od razu wiedziałaś, że interesują cię właśnie kubki na prezent, w MayaBoo znajdziesz bardzo ciekawy i różnorodny wybór.

Znajdziesz u nas zarówno fajne kubki z grafikami, z napisami, ze wzorami, ale także filiżanki, czy zestawy. A większość naszych kubków na prezent posiada także bardzo ładne pudełko.

Kubki dla przyjaciółek

Kubki dla przyjaciółek to świetny pomysł na prezent dla twojej najlepszej przyjaciółki. Z pewnością wypiłyście razem niejedną kawę lub herbatę podczas niezliczonych rozmów.

Kubki dla przyjaciółek – jedyne w swoim rodzaju, jeszcze bardziej podkreślą waszą wyjątkową relację i umilą wspólnie spędzony czas. A gdy nie będziecie mogły się spotkać, zawsze możecie sięgnąć po swoje kubki dla przyjaciółek, zaparzyć swój ulubiony napój i wypić wspólnie kawę podczas rozmowy telefonicznej,

W naszej ofercie znajdziesz wiele kubków, które będą pięknym prezentem dla przyjaciółki. Znasz ją najlepiej, wiesz co lubi, dlatego bez problemu w naszej kategorii kubki na prezent znajdziesz dla niej coś wyjątkowego.

Kubki do kawy

Dlaczego kubki na prezent to tak dobry pomysł? Ponieważ każdy z nas pija kawę lub herbatę. Ba, czasami, mamy więcej niż jeden, czy dwa kubki do kawy. Jeden w domu, drugi w pracy, trzeci na działce. Każdy ma jakieś kubki do kawy. Taki prezent zawsze się przyda.

W naszej ofercie znajdziesz piękne kubki dla kawosza – o różnej wielkości i kształcie. Wszystkie nasze kubki do kawy mają przepiękne wzory, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie lub bliskiej osoby.

Jednak nasza oferta to nie tylko kubki do kawy. Znajdziesz u nas także piękne filiżanki do kawy. Na przykład filiżanka do kawy Retro Jungle. Jest to mała filiżanka do kawy espresso o pojemności 120 ml wraz ze spodkiem o nieregularnym kształcie. Ranty filiżanki mają klasyczne złocenia, a cały komplet przygotowany jest na prezent, owinięty celofanem.

A jeżeli lubisz dużą kawę i dlatego rezygnujesz z filiżanek, to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Duża śniadaniowa filiżanka z talerzykiem Modernizm. Wysokość filiżanki to około 9 cm, a jej średnica wynosi około 10,5 cm. Pojemność tej filiżanki do kawy to około 400 ml.

Kubki do herbaty

Kubki do herbaty to także dobry pomysł na prezent, ponieważ mamy do nich takie samo przywiązanie i stosunek, jak do kubków do kawy. Zdecydowanie więcej osób pija herbatę niż kawę, dlatego kubki do herbaty na pewno sprawdzą się na prezent.

Doskonałym pomysłem na prezent mogą być nasze kubki ze znakami zodiaku. Kto z nas choć raz nie czytał horoskopu? Wiele osób bardzo poważnie traktuje swój znak zodiaku i dlatego takie kubki na prezent ze znakami zodiaku to może być bardzo trafiony prezent.

Kubki do herbaty, pomimo tego, że lubimy używać je bardzo długo, mają to do siebie, że często się rozbijają. Wynika to po prostu z tego, że są często używane. Taki prezent na pewno przyda się w każdym domu.