Kolczyki

Kolczyki to dla wielu kobiet najważniejszy element biżuterii, dodatek, który puentuje całą stylizację. W naszej ofercie znajdziecie kolczyki na każdą okazję i do wielu kreacji. Posiadamy zarówno kolczyki srebrne, jak i złote, a także ze stali chirurgicznej. Znajdziesz u nas kolczyki małe, minimalistyczne, jak i większe modele. Znajdź swoje wymarzone kolczyki!

Kolczyki, choć są niewielkim elementem biżuterii, potrafią w bardzo subtelny sposób dodać blasku twojej kreacji lub wyraziście podkreślić twój wygląd. Wybór należy do Ciebie – u nas znajdziesz zarówno kolczyki krótkie, czy minimalistyczne, jak i duże kolczyki koła, czy wiszące kolczyki z elementami ozdobnymi.

Kolczyki to także doskonały pomysł na prezent dla kobiety na wiele różnych okazji. Kolczyki to po prostu prezent bardzo uniwersalny. Piękne, złote kolczyki na pewno zrobią wrażenie na każdej kobiecie.

Wszystkie nasze kolczyki są badane przez Urząd probierczy i wszystkie kolczyki pakujemy w eleganckie pudełko.

Kolczyki – różnorodność stylów do wyboru

Świat kolczyków to morze stylów do wyboru. Niezależnie od tego, czy szukasz kolczyków na elegancką kolację, wesele, do pracy, czy do szkoły, w naszej ofercie bez problemu znajdziesz kolczyki, które spełnią Twoje oczekiwania.

Nasze kolczyki srebrne i złote to nie tylko klasyczne i minimalistyczne wzory, ale także różne kształty i formy, zarówno z cyrkoniami, jak i bursztynem, czy diamencikami. Do naszej ulubionej serii kolczyków należą kolczyki w kształcie zwierząt.

Lubisz długie i wiszące kolczyki, które optycznie wyszczuplają twarz? W naszej ofercie znajdziesz także piękne wiszące kolczyki o różnych kształtach. Naturalnie w naszej ofercie nie brakuje także klasycznych kolczyków w kształcie kół – zarówno kolczyki srebrne koła, jak i kolczyki złote koła.

Do naszych ulubionych kolczyków należą delikatne kolczyki o niewielkich rozmiarach. W naszej ofercie znajdziesz drobne kółka, wkrętki, kulki, czy kolczyki w różnych kształtach np. nasze ukochane kolczyki łezki.

Kolczyki dla mężczyzn

Choć kolczyki uchodzą za element biżuterii dla kobiet, to przecież wielu mężczyzn nosi kolczyki i nie ma w tym nic dziwnego. W naszej ofercie także mężczyźni mogą znaleźć kilka propozycji dla siebie. A być może spodobają się Wam kolczyki, które głównie uchodzą za damskie?

Choć my wolimy nazywać je kolczykami uniwersalnymi. To po prostu kolczyki, które mogą trafić w gust obu płci.