Świece WoodWick

Świece WoodWick to jedne z najbardziej popularnych produktów zapachowych na rynku. Choć świece WoodWick uchodzą za produkty luksusowe, to w MayaBoo znajdziecie je w bardzo atrakcyjnych cenach. Skąd taka popularność produktów Woodwick? Świece zapachowe Woodwick potrafią stworzyć w domu wyjątkową atmosferę i poprawić nastrój. Ich nuta zapachowa wprowadzi cię w inny świat… Jeśli jeszcze nie miałaś okazji spróbować świece WoodWick, to zapraszamy do poznania naszej oferty oraz czytania dalej.

Świece WoodWick kuszą nie tylko luksusowymi aromatami, ale i niezwykle designerskimi opakowaniami, które sprawiają, że idealnie sprawdzą się jako dekoracja lub prezent.

Świat zapachów WoodWick

Marka WoodWick podbiła serca wielu miłośników pięknych zapachów na całym świecie w bardzo prosty sposób. Oferuje wyjątkowy produkt pod każdym względem. Woodwick w produkcji świec wykorzystuje mieszanki naturalnego wosku z soją i skoncentrowanych olejków zapachowych. To sprawia, że zapach jest bardzo intensywny i długo się utrzymuje.

Woodwick stosuje także specjalne drewniane knoty. Dzięki nim świeczki WoodWick po zapaleniu wydają dźwięk zbliżony do trzaskającego w kominku drewna, a zapach uwalnia się praktycznie od razu po kontakcie wosku z płomieniem.

Tę cechę szczególnie docenia się podczas długich zimowych wieczorów. Po ciężkim dniu w pracy możesz przenieść się do spa w górach, po prostu rozpalając świeczkę WoodWick podczas kąpieli wieczorem w wannie. Zastanawiasz się, co wypisujemy? Przecież nie raz próbowałaś z różnymi świecami zapachowymi w łazience i zawsze był problem z uciążliwym dymieniem…

Świece WoodWick rozwiązują ten problem. Spalają się bardzo przejrzystym płomieniem i nie powodują uciążliwego dymienia.

Świece WoodWick – wyjątkowe świece o różnych wielkościach

Świece Woodwick to produkt stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach zapachów. Niezależnie od tego, czy lubisz jeden zapach na dłużej, czy częściej zmieniać nuty zapachowe w swoim otoczeniu.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno okrągłe, małe świece, idealne dla zwolenników minimalistycznych akcesoriów, a także większe, okrągłe modele. Oferujemy również bardzo szeroki wybór wysokich, stylowych świec.

Świeczki Woodwick odznaczają się bardzo długim czasem palenia. Już najmniejsze produkty mogą palić się do kilkudziesięciu godzin, a te większe świece mogą wystarczyć nawet na ponad 150 godzin.

Dodatkową zaletą świec Woodwick jest eleganckie, szklane opakowanie w kształcie klepsydry oraz stylowa drewniana pokrywka.

Dzięki nim każda świeca WoodWick będzie świetnie pasującym dodatkiem do każdego wnętrza. Wybierasz się do koleżanki na parapetówkę i nie wiesz co jej podarować? Świeca WoodWick to gotowe rozwiązanie Twoich problemów. Produkty WoodWick świetnie się prezentują i będą doskonałym podarunkiem na wiele okazji.

Zapraszamy do przeglądania oferty produktów Woodwick na naszej stronie i do odkrycia świata wyjątkowych zapachów.