Kringle Candle

Kringle Candle to jeden z najbardziej popularnych producentów świec i wosków zapachowych na świecie. Takich produktów po prostu nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Zapraszamy Cię do poznania marki Kringle Candle, dzięki której do swojego domu wprowadzisz wyjątkowy i przyjemny nastrój.

Założycielem marki Kringle Candle jest dobrze znany miłośnikom świec i wosków zapachowych Michael James Kittredge. To ten sam człowiek, który stoi za stworzeniem marki Yankee Candle. Kringle Candle to jego nowa marka wyjątkowych świec i wosków.

Świece zapachowe i woski Kringle Candle wyróżniają się na tle innych produktów zapachowych bardzo intensywnym, ale jednocześnie nie duszącym zapachem, a także unikatowym wyglądem. Design produktów od Kringle Candle jest delikatny i pełen elegancji. Produkty tej marki stworzone zostały z myślą o wielu różnych wnętrzach, tak aby nie tylko cieszyły swoim zapachem, ale były zarazem pięknym elementem dekoracji wnętrza.

Świece zapachowe od Kringle Candle zachwyciły nas pod jeszcze jednym względem. Palą się wyjątkowo jasnym płomieniem, a taki najbardziej lubimy, zwłaszcza podczas długich wieczorów.

Marka Kringle Candle bez dwóch zdań spełnia wszystkie nasze oczekiwania i dlatego trafia do grona naszych ulubionych zapachów. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji poznać zapachów Kringle Candle, jesteśmy przekonani, że bez problemu odkryjesz w ofercie firmy zapach, który idealnie trafi w twój gust.

Yankee Candle, czy Kringle Candle?

Choć obie firmy wiąże nazwisko Kittredge, to między Yankee Candle, a Kringle Candle nie ma żadnego powiązania z prawnego punktu widzenia. Kittredge sprzedał swoje udziały w Yankee i zbudował markę Kringle wraz ze swoim synem od podstaw. Naturalnie wykorzystał przy tym całą swoją wiedzę, którą zdobył tworząc Yankee Candle.

Obie marki produkują najwyższej jakości świece zapachowe, woski, czy zapachy samochodowe, które odznaczają się nie tylko pięknymi mieszankami aromatów, ale także wyjątkowym wyglądem. Obie marki stosują naturalne, najlepszej jakości składniki.
Generalnie produkty Yankee Candle i Kringle Candle cieszą się wielką popularnością na całym świecie i uchodzą za najlepsze na rynku.

Na którą świecę lub wosk powinnaś się zatem zdecydować? To wszystko zależy wyłącznie od Twojego gustu i preferencji. W naszej ocenie, obie marki produkują równie dobre świece i woski.

Zajrzyj na nasze półki i poznaj nowe zapachy od Kringle Candle. Zaglądaj tu od czasu do czasu, ponieważ to dopiero początek. Już wkrótce pojawią się u nas kolejne, mamy nadzieję jeszcze bardziej ciekawe i zaskakujące zapachy!